Promocja witryny sieci Web Marketing w Wielkiej Brytanii

Promocja witryny internetowej Marketing w Wielkiej Brytanii — dlaczego, u licha, miałbym pisać artykuł tylko dla Wielkiej Brytanii? Cóż, prawdę mówiąc, wszystkie te prawdy będą działać w prawie każdym kraju, który jest online w sieci WWW, ale w rzeczywistości są ludzie (tacy jak Ty), którzy szukają informacji specyficznych dla Wielkiej Brytanii.

visit https://matrixmarketing.pl/2020/08/31/reklama-to-psychologia/

Więc oto jest: ale jeśli mieszkasz gdzie indziej, wypróbuj też to, to działa!

Jak więc prowadzić marketing promujący witrynę internetową w Wielkiej Brytanii?

A jaka jest duża różnica? Cóż, tak jak powiedziałem, nie ma dużej różnicy – ale jedną rzeczą, którą sugeruję, jest posiadanie alternatywnej witryny lub strony internetowej, która jest specyficzna dla Wielkiej Brytanii – wiele osób szuka usług w Wielkiej Brytanii i wiesz równie dobrze jak ja, że jeśli mieszkasz w Indiach, Chinach lub Malezji, możesz świadczyć usługi zarówno klientowi online w Wielkiej Brytanii, jak i dostawcy w Wielkiej Brytanii – zakładając, że cała praca odbywa się online.

Moje metody promocji strony internetowej w Wielkiej Brytanii:

1) Pisz artykuły, umieszczaj w nich kotwice tekstowe ze słowami kluczowymi i przesyłaj je do co najmniej 100 katalogów artykułów. Zgadza się – powiedziałem 100, a nie 10 – wierzę w masową akcję. Jak duża jest różnica między stroną pierwszą w Google a stroną 2 w Google – na przykład 100-krotność ruchu (popraw mnie, jeśli zamiast tego jest to 98 razy).

2) Dodaj swoją witrynę do co najmniej 100 katalogów internetowych, najlepiej takich, które mają co najmniej pr. Ciężka praca? Nie. Nudne i trudne do wykonania, jeśli jesteś niespokojnym typem? TAk. Warto było? Lepiej w to uwierz – po prostu to zrób – nie możesz w to uderzyć, dopóki tego nie spróbujesz.

Czy wiesz, ile witryn internetowych znalazłoby się w pierwszej dziesiątce rankingów z zaledwie 100 linkami zwrotnymi z każdego z tych źródeł w Wielkiej Brytanii? Tak – chyba większość.

Wejdź tam i wypromuj swoją witrynę internetową z Wielkiej Brytanii!